AUTOR

Jmenuji se Josef Bělaška (autorské jméno Jose Bělaška) a pracuji jako zdravotnický záchranář u Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje. Ve svém volném čase často hledám únik před stresem a pacienty v přírodě a fotoaparát je při těchto toulkách mojí nezbytnou výbavou.

 

ADRESA

Záhumení 539
766 01 Valašské Klobouky, Czech republic

TELEFON

+420 724 310 057

E-MAIL

jose.belaska@gmail.com

Úděl fotografa někdy není jednoduchý. Musí se starat o to, aby byla vždy fungující technika, musí se starat o bezpečí fotoaparátu a také ho vždy se sebou nosit. A když jdete na nějaký náročný výstup, takový fotoaparát se Vám zvláště ve vyšších nadmořských výškách pěkně pronese a vy si řádně máknete. Avšak je to také radost. Fotit krásy kolem nás, fotit kamarády, rodinu a jiné příležitosti. Kdysi se mě někdo zeptal, zda si myslím, že umím fotit. Neumím. A bez lítosti to přiznávám. Nemám žádné extra vybavení, žádnou drahou techniku, dokonce nemám ani o fotoaparátech a focení znalosti. Přesto mě focení baví a naplňuje mě pocitem štěstí.

Možná se Vám moje fotky budou zdát obyčejné, tak jakých je kolem nás každý den spousta. Ale věřte mi, za každou fotkou se skrývá příběh. Vy na ní možná vidíte jenom ,,něco,, já ale za ní vidím spoustu věcí, které se staly před, během a po focení. A věřte mně, není krásnější pocit než si někdy vzít takovou fotku do ruky a celý příběh si zopakovat. Proto, nezáleží zda fotit umíte či nikoliv, důležité je, že vás to baví a že takové příběhy pro sebe a okolí zaznamenáváte.

Horolezecké výstupy:

NAPIŠTE MI

[contact-form-7 id=“6240″ title=“Contact form 1″]